Jumanji: Welcome to the Jungle

Aksion, Aventure, Komedi
28 Dhjetor 2017
Jumanji: Welcome to the Jungle
SË SHPEJTI

Katër adoleshentë zbulojnë një tastierë të vjetër të një video loje dhe tërhiqen, në kuptimin e plotë të fjalës, në xhunglën e lojës, duke u shndërruar në personazhet që zgjodhën në lojë.

Regjia: Jake Kasdan

Skenari: Chris McKenna

Aktore: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan

Kohezgjatja: 105 min

Kompania: Matt Tolmach Productions